השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

תאונות עבודה

כמעט מדי יום אנחנו שומעים בחדשות על עובדים שנפגעו בזמן ביצוע עבודתם, לדוגמה פועלי בניין שנפלו מגובה רב ונפצעו. תאונות עבודה גורמות לעתים קרובות לאובדן היכולת לעבוד באופן זמני, ולפעמים אפילו גורמות לכך שהעובד לא יכול לחזור בכלל לבצע את אותה העבודה. כך או כך, העובד זכאי לקבל פיצויים במקרים רבים.

פיצויים בגין תאונות עבודה – מה חשוב לדעת?

במקרים של תאונת עבודה, לרוב יתבקש העובד הפצוע לפנות לחברת הביטוח של המעסיק, שמבטחת את המעסיק בביטוח חבות מעבידים. במילים אחרות, המשא והמתן על הפיצויים לא יהיה מול המעסיק עצמו, אלא מול חברת הביטוח שלו. חשוב להבין כי חברת הביטוח של המעסיק אינה מעוניינת בטובתו של העובד, אלא דואגת לאינטרסים שלה: לשלם לפצוע כמה שפחות.

סוגים שונים של תאונות עבודה

תאונות עבודה מסוימות נגרמות כתוצאה מרשלנותו של המעסיק, ובגלל שלא הקפיד על תנאים בטיחותיים עבור עובדיו. במקרים אחרים התאונה נגרמת בגלל גורם אחר – כך למשל, עובד שנפגע בדרכו אל העבודה בתאונת דרכים, יכול להיחשב כמי שעבר תאונת עבודה. במקרה כזה תיתכן תביעה של המעסיק, של צד ג' (האדם שפגע בעובד בדרכו לעבוד) וגם קבלת קצבה מביטוח לאומי. כדאי לבחון כל מקרה לעומקו עם עורך דין מיומן, כדי להבין מה הפיצויים שאפשר לקבל.

ייעוץ עם עורך דין לתאונות עבודה

לא משנה מה סוג והיקף הפגיעה שלכם – אם היא קלה, קשה, פיזית או נפשית. חשוב לפנות לעורך דין שעוסק בתאונות עבודה בהקדם האפשרי, שלא לומר מיד לאחר התאונה. טיפול על ידי איש מקצוע מיומן שבקי בדיני עבודה ובתחום הנזיקין, יכול לעזור לכם משמעותית להגדיל את סכום הפיצויים שתקבלו. סכום זה יכול לעזור לכם מאוד, במיוחד אם נקלעתם למצב של אובדן כושר עבודה לפרק זמן ממושך. ההוצאות השוטפות שלכם גם עשויות לגדול, בעקבות תרופות שתיקחו, טיפולים רפואיים, בדיקות נלוות וכדומה.

כמי שעוסקת כבר שנים רבות הן בדיני עבודה והן בתחום הביטוח לאומי, יש לי את הכלים לעזור לכם למצות את זכויותיכם עד תום. אני פועלת במלוא הנחרצות והנחישות מתוך מטרה אחת – לדאוג לאינטרס שלכם ולהיות שם בשבילכם.

עברתם תאונת עבודה? בואו נראה מה אפשר לעשות.

לתיאום פגישת ייעוץ חייגו 073-7590877

אשמח לעמוד לרשותכם,

ענבל כספי-גאון – עורכת דין ומגשרת

חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום