השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

עורך דין לענייני משפחה בחיפה

דיני המשפחה בעולם המשפט הם מורכבים. הם נוגעים בלא מעט דברים אישיים ולא פעם מדובר בדיני נפשות של ממש, במקרים בהם ההשלכות יכולות להיות מרחיקות לכת עבור אחד מהצדדים. איתור עורכת דין לענייני משפחה בחיפה לא מתחיל ונגמר באיתור בעלת מקצוע עם ניסיון רב, אלא גם כזו שיכולה לספק תמיכה נפשית ללקוח או הלקוחה שלה, בכדי שיעברו את התקופה הזו עם כמה שפחות נזק.

גירושין

עיקר עבודתה של עורכת דין לענייני משפחה בחיפה כמו גם בכל מקום אחר היא בתחום הגירושין. היא תייצג את הצד ששכר את שירותיה ותנסה לסייע לו לקבל כמה שיותר, מה שרלוונטי הן בתחום ההורי והן בתחום הכלכלי.

בתחום ההורי, יש את כל מה שנוגע לחלוקת המשמורת, הסדרי ראייה ומזונות ילדים ובתחום הכלכלי יש את חלוקת הרכוש המשותף כמו גם את מזונות האישה. עבודת עורכת הדין היא לשכנע את בית המשפט שהדרישות של הלקוח או הלקוחה אותם היא מייצגת, הן המוצדקות.

גישור משפחתי

הליך גירושין לא חייב להיות מכוער ולא חייב לכלול בתוכו סצנות מעולם סדרות המשפט האמריקאיות שכולנו מכירים. הליך גירושין יכול להיות גם תוך הסכמה על נושאים רבים בין שני הצדדים, מה שקורה בדרך כלל אם יש הליך של גישור. עורכת דין לענייני משפחה בחיפה כמו בכל מקום אחר יכולה להיות כזו שהוסמכה לגשר, יכולה להיות זו שתצליח להשיג כמה שיותר הסכמות בין שני הצדדים, להוריד את גובה הלהבות ולאפשר לשני הצדדים להיות מרוצים.

עריכת הסכמים לחיים משותפים

ההפך מגירושין היא כמובן ברית הנישואין אך יש לא מעט זוגות שמעדיפים לא להתחתן בנישואין דתיים אלא מעוניינים לחיות ביחד כידועים בציבור בלבד. במקרה כזה כדאי מאוד לנסח הסכם לחיים משותפים – הסכם שייצר בטחון לכל אחד מהצדדים, יוכיח את הזויות שלהם ויאפשר להם ליהנות מהטבות רלוונטיות, ולהיעזר באשת מקצוע בתחום זה.

עורך דין לענייני משפחה בחיפה

צוואות וירושות

גם צוואות וירושות הן קטגוריות בתוך עולם המשפחה בתחום המשפטי. במידה ואין צוואה אזי היורשים החוקיים הם אלו שמקבלים את הירושה, אך מי שמעוניין לחלק בצורה מסוימת את הנכסים שלו, יכול לפנות לעורכת דין לענייני משפחה שתערוך עבורו צוואה מסודרת ותביע את רצונו לפני לכתו. עורכת דין לענייני משפחה בחיפה שעוסקת בירושות וצוואות מייצגת מי מבין הצדדים במקרה שיש התנגדות לצוואה, במקרה שיש יורש שצץ פתאום לאחר החלוקה ובעוד מקרים רלוונטיים רבים אחרים.

ייפוי כוח מתמשך

עוד אחד מהתחומים בהם עורכת דין לענייני משפחה בחיפה עשויה להתעסק בו הוא ייפוי כוח מתמשך. ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי לכל דבר שמאפשר לקרוב משפחה או מי שהוסמך על ידי אדם, לקבל עבורו החלטות במידה והוא לא במצב בו הוא יכול לקבל אותן. יש מצבים שונים בחיים שעלולים להגיע בפתאומיות כמו תאונה או מחלה חלילה, ואם יש מיופה כוח שהוסמך על ידי אדם כשהיה בפיכחון מלא, אפשר לדאוג לכל ענייניו הרפואיים, החברתיים והכלכליים.

תחום דיני המשפחה הינו תחום ייחודי אשר כולל מספר תחומים משפטיים נפרדים. על כן, חשוב יהיה לזכור כי מומלץ יהיה לבחון לעומק את ניסיונו של עורך דין לענייני משפחה בחיפה בתחומים הרלוונטיים לכם. ניסיון עשיר בתחום הגירושין או הצוואות יהיה זה אשר יעזור לכם לקבל את השירות המשפטי שכל כך נחוץ לכם ברגעים הללו. שירותיו של עו"ד מקצועי ומנוסה יהיו אלו אשר ככל הנראה גם יכריעו את עתידכם המשפחתי והכלכלי ועל כן חשוב יהיה לנהל את התהליכים השונים הללו בצורה אחראית וחכמה. לקבלת הסיוע הנחוץ לכם בתחומים השונים הכרוכים לענייני המשפחה צרו קשר עם ענבל כספי-גאון – עורכת דין ומגשרת, וקבעו פגישת ייעוץ.

 

על תחומי עיסוקו של עורך דין לענייני משפחה בחיפה

מגוון הנושאים בהם מטפל עורך דין לענייני משפחה בחיפה הינו נרחב, ונהוג לכלול בו גם את הנושאים הבאים:

  • נישואין ותוקפם
  • ידועים בציבור
  • הסכם ממון
  • הסכם לחיים משותפים
  • מזונות
  • הסדרי רכוש
  • גירושין וכל הנובע מכך, לרבות משמורת ומזונות ילדים, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש משותף
  • אפוטרופסות
  • ענייני ירושה וצוואה
  • ועוד…

זכרו כי אין תחליף לקבלתו של ייעוץ וליווי משפטי בתחומים הללו. הרי שרבים לא מכירים לרוב את הזכויות המגיעות להם על פי חוק, ובעזרתו של עו"ד מקצועי המתמחה בדיני משפחה ניתן יהיה להתמודד עם ההליכים השונים הללו בצורה שקולה ומסודרת מבלי לגרור אתכם למאבקים מיותרים בבית המשפט.

 

עורך דין לענייני משפחה בחיפה – בוחרים בייצוג משפטי הולם

כל הליך משפטי אשר נוגע לבני המשפחה איננו קל בעבור הצדדים השונים, ופעמים רבים קשה להגיע להסכמה או פשרה אשר עונה על רצונם של כולם ללא ייצוג משפטי הולם. כך שבמידה ואתם מעוניינים לשמור על הזכויות שלכם ולוודא כי כל הליך משפטי יתנהל על מי מנוחות, פנו אל עורכי הדין המקצועיים שבתחום. לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים להתקשר אל עוה"ד ענבל כספי גאון עוד היום למספר 073-7590877 ולקבל את השירות המקצועי, האמין והרגיש ביותר בתחום.

עורכת דין לענייני משפחה בחיפה עוסקת בתחומים מגוונים, כאלו שיכולים להכריע את
עתידו המשפחתי והכלכלי של אדם וככזו, היא צריכה לגשת לעבודתה בחרדת קודש.

במסגרת עבודתה של עוה"ד ענבל כספי גאון תקבלו ייעוץ מקיף,
שירות אישי וליווי בכל שלבי התהליך.

צרו קשר לפרטים נוספים!

חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום