השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

ביטוח לאומי

דובר רבות לאורך השנים על הקשיים והמחסומים שהמוסד לביטוח לאומי מציב בפני הציבור, וכל זאת בדיוק ברגעים שבהם הוא זקוקים לו: מחלה, פציעה במקום העבודה, תאונה וכדומה. ברצונכם לקבל למשל אחוזי נכות, ובמילים אחרות לממש זכויות ולהשיג פיצויים שמגיעים לכם לפי חוק – אך הדרך לשם רצופה מהמורות ומכשולים, אם לא נעזרים בשירותיו של עורך דין.

זה השלב שבו אני נכנסת לתמונה ומתחילה לייצג אתכם נאמנה. מתנהלת מול ביטוח לאומי ונלחמתם עבורכם עד לקבלת כל הזכויות והכספים. אני מטפלת בעיקר במקרים של תאונות עבודה ונכות כללית, כולל קשיי ניידות ונכויות בילדים, ואשמח לטפל גם במקרה שלכם.

גם בתיקי ביטוח לאומי: ידע זה כוח

לאורך השנים התוודעתי היטב לכל האותיות הקטנות וההיבטים הכרוכים בהתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי – החל מהטפסים שיש למלא, דרך הזכויות שמקנה החוק ועד לגורמים הרלוונטיים לכל מקרה ומקרה. עם הידע הזה, שנצבר לאחר טיפול באינספור מקרים, אני ניגשת לפעולה. המטרה שלי ברורה כשמש ומנחה אותי לכל אורך הדרך: להגיע ממצב של אפס זכויות למימוש זכויות מלא.

להגיע לוועדות עם היד על העליונה

אני מכינה את הלקוח לקראת פגישותיו בוועדות השונות, מסבירה בפרטי פרטים מה עומד לקרות, מה הוא צפוי להישאל ומה נכון או לא נכון לומר. הכנה שכזו משרה על הלקוח תחושת ביטחון עצומה, שמוכיחה את עצמה לאחר מכן אל מול הוועדה. כך גדלים משמעותית הסיכויים שחברי הוועדה יבינו את מצבו של המבוטח ויעניקו לו את אחוזי הנכות הנדרשים.

הכי חשוב: לשמור על אופטימיות

אני יודעת שבמקרים האלה, קל להגיד ויותר קשה לבצע. לא תמיד פשוט לשמור על הראש מעל המים, כשנמצאים במצב פיזי קשה ובמצב רגשי קשה לא פחות. לעיתים, מתווספת לעניין היעדרות ממושכת מהעבודה, עקב הפציעה או המחלה, וכשיושבים בבית תקופה ארוכה הפסימיות מתחילה לתפוס מקום. הייתי רוצה שתסתכלו על חצי הכוס המלאה ותזכרו כי המצב יכול להשתפר. אני בצד שלכם.

צרו עמי קשר לתיאום פגישת ייעוץ,

ויחד נעבור את כל המחסומים שמציב הביטוח הלאומי: 073-7590877

אשמח לעמוד לרשותכם,

ענבל כספי-גאון – עורכת דין ומגשרת

חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום